офіційний сайт

ГРОМАДСЬКА БЕЗПЕКА ТА ІНФРАСТРУКТУРА – ГОЛОВНІ ТЕМИ ДЕПУТАТСЬКИХ ЗАПИТІВ

Так, депутат Юрій Валецький констатував погіршення на Волині епідситуації (за попередній рік більш, ніж на 20%) з поширенням туберкульозу. Він зазначив, що в область прибуває багато внутрішньо переміщених осіб зі східних регіонів, де захворюваність на туберкульоз традиційно значно вища. Тож звернувся до Департаменту соціальної та ветеранської політики ОВА з пропозицією організувати проходження внутрішньо переміщеними особами профілактичних оглядів на предмет виявлення захворювань на сухоти.

Депутатський запит Юрія Ройка стосувався потреби встановлення світлофора на нерегульованому пішохідному переході у селі Струмівка на автомобільній дорозі Н 22 Устилуг-Луцьк-Рівне. «На цій автодорозі значний потік транспорту, і дуже часто трапляються аварії, більшість із яких – з потерпілими та летальними наслідками. Цим переходом користуються переважно члени садівничого товариства та СТ «Діброва» – а це переважно люди старшого віку». Тому просить вирішити питання щодо встановлення світлофора на зазначеній території.

Депутат Ярослав Матвійчук просить передбачити кошти в обласному бюджеті на ремонт аварійної покрівлі гуртожитку Володимирського педколеджу, що дозволить залучити кошти міжнародних донорів на внутрішній капітальний ремонт усієї будівлі, де зараз мешкають внутрішньо переміщені особи. Ще один запит депутата стосувався можливості виділення коштів субвенції з державного бюджету для облаштування на базі міжшкільних ресурсних центрів, центрів професійної освіти та інших освітніх закладів тирів та інтерактивних тренажерів із домедичної допомоги.

Депутатка Юлія Вусенко попросила про вирішення проблеми мешканців сіл Тростянець, Суськ, Хопнів, Словатичі та Будячів щодо поточного ремонту дороги. «Ця дорога аварійна та становить небезпеку життю людей», – зазначила депутатка. Ще один запит Юлії Вусенко стосувався облаштування укриття в підвальному приміщенні одного із будинків на пр. Волі у Луцьку.

Віктор Дудечко звернувся із запитом до управління Державної міграційної служби у Волинської області. Депутат зазначає, що на території Локачинської лікарні просто в автомобілі місяць проживав громадянин росії, який воював у складі легіону «Свобода Росії». За станом здоров’я він був демобілізований, однак не може отримати посвідки на проживання в Україні, а отже й жодної соціальної допомоги. «Це не поодинокий випадок, тому потрібно передбачити особливий статус для таких осіб, адже ці люди воювали за інтереси України», – підкреслив голова обласної ради Григорій Недопад.

Депутат Андрій Бокоч звернувся до голови ОДА Юрія Погуляйка з проханням розглянути можливість виділення з обласного бюджету коштів у сумі 4 млн гривень для ремонту навчального корпусу №3 Володимирського фахового коледжу. Через діряву покрівлю вода постійно просочується в навчальні аудиторії, а у спортивній залі через це згнила підлога, що унеможливлює проведення занять. Депутат також звернувся з проханням вирішити проблеми фінансового стану КП «Нововолинськводоканал», зокрема, надати рефінансування кредиту у розмірі 5 999 962,50 дол. США від Міжнародного банку реконструкції і розвитку виділеного на модернізацію водопостачання та водовідведення міста.

Віктор Галан-Влащук свій депутатський запит адресував Луцькому міському голові щодо ремонту під’їзного шляху до обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

А депутат Ігор Волошенюк озвучив проблему жителів села Словатичі Ківерцівської громади. Де підприємець, який орендує паї у селян, заблокував меліоративний канал, що спричинило підтоплення одноосібних угідь. Тож депутат просить звернути на цю ситуацію увагу працівників обласної прокуратури.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*