офіційний сайт

«ГОРДІСТЬ ВОЛИНІ»: ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ УЧНІВ-ІНТЕЛЕКТУАЛІВ ТА ЇХНІХ НАСТАВНИКІВ

Відбулась урочиста академія переможців інтелектуальних конкурсів за підсумками 2023-2024 навчального року. Тріумфаторів Всеукраїнських та Міжнародних змагань привітали і відзначили голова Волиньради Григорій Недопад та перший заступник очільника ОВА Сергій Мовенко.

Сьогодні дипломи та цінні подарунки отримали 20 стипендіатів голови обласної ради та стільки ж стипендіатів очільника облвійськадміністрації.

«Без сумніву ви – гордість Волині, і ми щиро пишаємося кожним. Завдяки вам і вашим наставникам переможний гімн України звучав на різних інтелектуальних першостях у Франції, Хорватії, США та інших країнах світу. Переконаний, що саме з таких маленьких перемог кується спільна велика українська перемога. Бо саме ви в майбутньому творитимите державу Україна своїми знаннями, досвідом та вмінням. Ваші наставники віддають вам частинку себе, щоб зростити нове, високоосвічене, свідоме і патріотичне покоління українців. І це заслуговує на велику повагу. Впевнений, що найбільші ваші досягнення ще попереду, і завтра вами пишатиметься не тільки Волинь, а й Україна», – звернувся до учасників урочистої академії голова обласної ради Григорій Недопад.

Під час заходу було гідно поціновано досягнення майже сотні волинських школярів та близько 80 педагогів. Відзнаки та пам’ятні подарунки отримали 12 фіналістів Міжнародних інтелектуальних конкурсів, які здобули 10 золотих та 1 срібну нагороду, 35 юних науковців – переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, які вибороли 56 нагород Національного етапу Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України», а також учасники 9-ти команд області, які тріумфували на Всеукраїнських турнірах юних науковців та 9 слухачів Волинської обласної МАН, котрі стали стипендіатами Президента України.

За високий рівень організації та проведення фіналу Всеукраїнської учнівської олімпіади і турніру з правознавства, які цьогріч приймала Волинь, подяками голови обласної ради було нагороджено колективи ЛНТУ, ВНУ ім. Лесі Укарїнки, Волинського наукового ліцею та обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/kiW4zDYEY3R26y1r6

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*