офіційний сайт

ГОЛОСИ ДІТЕЙ: ВОЛИНЯНИ ВШАНУВАЛИ ВБИТИХ РОСІЄЮ МАЛЕНЬКИХ УКРАЇНЦІВ

На честь пам’яті про діток, які загинули внаслідок збройної агресії рф, у кафедральному соборі Святої Трійці відбулася всеукраїнська акція «Голоси дітей». У ній взяли участь представники духовенства, громадськості та влади. Волиньраду представляв перший заступник голови Юрій Поліщук.

Другий рік поспіль 4 червня, у національний день пам’яті українці вшановують дітей, чиє життя забрала війна. Від початку повномасштабного вторгнення вже більше не задзвенять голоси 551 дитини. Кожен факт вбивств і поранень малих українців, сексуального насильства над ними, їх депортації та примусового переміщення росією є свідченням злочинів проти людяності та геноциду українського народу через дітей.

«Найбільше богохульство, найниціше порушення Божої заповіді «Не вбий» – це вбивство дітей», – зазначив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Він провів панахиду за невинно убієнними душами, а присутні склали спільну молитву в пам’ять про них.

На завершення церемонії пошанування учасники акції почепили на гілки дерев дзвіночки, як символ голосів загиблих діток, що більше ніколи не задзвенять.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*