офіційний сайт

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ПОКИ ПАМ’ЯТЬ ПРО НИХ ЖИВА…

У селі Копачівка відкрили пам’ятні стелу і знак на честь Героїв – мешканців громади, які полягли у війні за незалежність і цілісність України. До скорботного заходу долучився і заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

У центрі громади – 21 пам’ятна дошка зі світлинами та іменами загиблих місцевих жителів, які віддали своє життя на фронтах з початку повномасштабного вторгнення. За всіма полеглими воїнами священники відслужили панахиду.

«Сьогодні ми вшановуємо тих, кого знаємо і будемо пам’ятати, хто жив поруч з нами і лишиться в наших серцях, – зазначив Григорій Пустовіт. – В кожній громаді тепер є такі скорботні місця, вони стають місцями сили та пам’яті для усіх мешканців. Ці хлопці, які віддали життя за свій народ і землю, стали нашими небесними охоронцями. Ми маємо пам’ятати їх, молитися за них та продовжувати працювати для перемоги».

Співчуття рідним загиблих висловив і голова громади Олександр Совтис. «Вони були вірними захисниками рідної землі. Ця стіна пам’яті є символом нашої вдячності і шани, вона буде нагадувати нащадкам про велику ціну, яку заплатив наш народ за свою вільну країну», – зазначив Олександр Совтис.

Присутні поклали квіти до стіни пам’яті та спільно виконали Гімн України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*