офіційний сайт

ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

В обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні стартував всеукраїнський турнір з футзалу на честь пам’яті народжених Революцією гідності. З відкриттям змагань учасників від імені засновника привітав перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Керівник ліцею Павло Боснюк зауважив, що ідею волинян з проведення таких змагань до пам’ятних днів про Героїв Майдану підтримали усі військові ліцеї, коледжі та ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Тож за традицією уже втретє на турнір прибули 14 команд з усіх куточків України, загалом понад 150 учасників.

Гімн, хвилина мовчання і квіти на знак вшанування новітніх українських Героїв. Вітальні і напутні слова від наставників і почесних гостей. «Наші захисники самовіддано боронять країну, щоб ви мали можливість навчатися, змагатися і бути гідною їм зміною. Більшість із вас обере військових фах. Це почесно і дуже відповідально. Футбол гартує силу, швидкість, витривалість, інтелект і вміння досягати результату в команді. Усі ці якості знадобляться вам у майбутній професії. Бажаю успіху в досягненні усіх цілей і мрій. Вірю у кожного з вас», – звернувся до ліцеїстів перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Перебуваючи у короткій відпустці, повболівати за місцеву команду прийшов і депутат обласної ради, а нині військовослужбовець 100-ї БрТрО Олександр Пирожик «Я щасливий бачити стількох патріотично заряджених українців. Пам’ятайте, що ви нащадки славного козацтва, оборонців Крут, борців національно-повстанського руху, новітніх наших Героїв Небесного воїнства. Боротьба триває, вона важка. Але наша найбільша перемога неодмінно буде», – висловив він упевненість.

Суддівство турніру здійснюватимуть відомі футболісти, представники всеукраїнської та місцевої Асоціацій з мініфутболу та футзалу, а також федерації футболу Волині. На переможців та учасників змагань очікують медалі. Кубки та подарунки від меценатів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*