офіційний сайт

ЕКОЛОГІЧНО Й ЕКОНОМНО: «ЛІСОВА ПІСНЯ» ПРАЦЮЄ З ПАРТНЕРАМИ НАД ПРОЄКТОМ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Технічні його аспекти сьогодні голова Волиньради Григорій Недопад обговорив з керівницею санаторію Русланою Дибель під час відрядження у громади Ковельського району. До робочого візиту також долучилися депутат обласної ради Андрій Бокоч, очільниця Ковельської РВА Ольга Черен та голови Шацької селищної та Любомльської міської громад.

Із представниками чеської компанії, яка розробляє технологічні рішення задля поліпшення довкілля, Григорій Недопад започаткував контакти під час бізнес-форуму у Любліні. «Вивчивши умови співпраці, я відразу запропонував партнерам для реалізації проєкту нашу обласну комунальну оздоровницю. Адже санаторій розташований у заповідній зоні Шацького національного парку, і запровадження тут сучасних та альтернативних джерел енергії мали б відчутний вплив на екологію довкілля», – переконаний Григорій Недопад.

Директорка «Лісової пісні» Руслана Дибель підтверджує: поліпшувати таки є що. Значні площі санаторію опалюють твердопаливними котлами, вік яких перевищує 20 років. І кочегарити доводиться на повну, оскільки тепломережа довжиною у кілометр втрачає вироблену енергію. Теплообмінники, які забезпечують підігрів води у літній період, також давно віджили своє.

Адміністрація санаторію уже готує чеським партнерам технічну документацію. Як найвірогідніший варіант енергомодернізації розглядається встановлення тут сонячної станції для забезпечення потреб з підігріву води у літній період та трьох міні-котелень для опалення господарського блоку і лікувальних корпусів взимку. Після схвалення остаточного рішення компанія-розробник зобов’язалася звернутися до чеського уряду про надання фінансової допомоги для реалізації проєкту.

Окрім того голова обласної ради обговорив з персоналом санаторію можливості круглорічного надання реабілітаційних послуг військовослужбовцям по за контрактуванням з НСЗУ. Адже «Лісова пісня» має багаторічний досвід і успішні методики з фізичного відновлення за напрямками неврологія, травматологія, ендокринологія та післяінфарктні стани. Для цього вирішили активізувати взаємодію з громадами, а також долучатися до державних і місцевих програм, ініційованих Міністерствами соціальної політики та у справах ветеранів.

Голова обласної ради Григорій Недопад також провів робочі зустрічі з вирішення нагальних питань з головами Шацької та Любомльської громад. Окрім того, він відвідав Руденський психоневрологічний інтернат, якому днями за його сприяння благодійна організація «Дитяча місія. Україна» передала карету швидкої. Директорка інтернату Олена Місюк запевнила, що на разі завершується процедура реєстрації санітарного транспорту і вже днями він слугуватиме для комфортного і безпечного доправлення підопічних до лікувальних установ Луцька, Ковеля та Любомля.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*