офіційний сайт

ДРОНИ ТА ІНШЕ ОБЛАДНАННЯ: ЗДІЙСНЕНО ЧЕРГОВУ МІСІЮ НА ПЕРЕДОВУ

Допомогу землякам на Донецький та Запорізький напрямки фронту доправили голова Волиньради Григорій Недопад, депутати Ігор Лех та Орест Маховський, а також парламентарі Вячеслав Рубльов та Ірина Констанкевич.

Теперішній вантаж включав кількадесят квадрокоптерів – DJI Mavic 3 PRO та FPV, антидронову рушницю, тепловізор та зарядні станції. Їх розподілили відповідно до запитів волинських бійців, які несуть службу у складі 65-ої ОМБр, 51-ого окремого батальйону 100-ої бригади тероборони, 110-ої ОБрТрО та 128-ої окремої гірсько-штурмової.

Усе це дороговартісне обладнання в рамках ініціативи обласної ради придбано завдяки старанням колективів обласних медоб’єднання захисту материнства і дитинства, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та інституту післядипломної підготовки освітян, Колківського центру професійної освіти, Камінь-Каширського вищого професійного училища та Любешівського технічного фахового коледжу, а також зусиллями двох згаданих народних депутатів.

«Наші поїздки на лінію бойових дій почастішали, бо знаємо потребу бійців. Продовжувати допомагати, проявляючи увагу і даючи відчути, що вони не забуті, що народ з ними на цьому важкому шляху – наше спільне і пріоритетне завдання. Тож я вдячний усім, хто долучається, донатить, підтримує ініціативи з оснащення воїнів усім необхідним. Вони надзвичайно цінують це», – підсумував чергову гуманітарну місію очільник Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*