офіційний сайт

ДРОНИ І МЕДИЦИНА: ЧЕРГОВА ГУМАНІТАРНА МІСІЯ НА ПЕРЕДОВУ

Голова Волиньради Григорій Недопад, депутат Ігор Лех та парламентар Вячеслав Рубльов доправили допомогу на Авдіївський та Запорізький напрямки фронту.

Основа вантажу – квадрокоптери. Це FPV-дрони-камікадзе, багатоцільові Mavic 3 Pro, а також тепловізійні Mavic 3T для нічних тактичних операцій. Окрім того задоволено запит бійців і на медикаменти. Цей транш допомогли сформувати колективи обласних комунальних закладів: територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства, центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф, фтизіопульмонологічного диспансеру, інституту післядипломної підготовки освітян, Луківського профтехучилища №22 та обласної бібліотеки для дітей.

Допомогу передали підрозділам, де служать волиняни, і які протистоять ворогові на найважчих ділянках боєзіткнень. Це, зокрема, 100-а вже окрема механізована бригада, 118-а ОМБр та 128-ма окрема гірсько-штурмова, де заступником комбрига тепер колишній командир 2-го Луцького окремого стрілецького батальйону Ігор Бурдейний.

«Вчергове відвідали наших хлопців, актуалізували потреби. Квадрокоптери – на першому місці серед заявленого, тож не припиняємо працювати у цьому напрямку», – зазначив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*