офіційний сайт

ДО 10-РІЧЧЯ ЦИВІЛЬНО-ВІЙСЬКОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА: У ЛУЦЬКУ – БЛАГОДІЙНИЙ ЗАБІГ

Участь у благодійному легкоатлетичному забігу взяв голова Волиньради, очільник регіонального осередку НОК України Григорій Недопад, депутати обласної ради Віктор Галан-Влащк та Юрій Валецький, спортивна спільнота області, а також студентська та учнівська молодь.

Доброчинний захід на користь ЗСУ і, одночасно, з метою популяризації національно-патріотичного виховання і здорового способу життя організували обласний та міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У 2014-му році, з початком бойових дій на сході держави, в Україні за стандартами НАТО було створено структуру цивільно-військового співробітництва. Від початку агресії росії ця співпраця стала зв’язковою ланкою між ЗСУ, цивільним населенням та місцевими органами влади. Мета ЦВС визначена як створення сприятливих умов у цивільному середовищі для досягнення військових цілей шляхом взаємодії з об’єктами цивільного середовища в районах виконання завдань об’єднаних сил оборони. Підрозділи цивільно-військового співробітництва також займаються допомогою (гуманітарною і психологічною) цивільному населенню на деокупованих територіях, пошуком та поверненням додому загиблих захисників, пошуком зниклих безвісти як військових, так і з числа цивільного населення.

«Тісна взаємодія цивільних і військових стала необхідністю задля створення моральних, матеріальних і тактичних переваг над противником. Ось уже десять років наші мужні захисники на фронтах виборюють незалежність, боронять нашу землю і дають нам можливість сьогодні проводити такого роду благодійні спортивні заходи. Ми ж своєю чергою маємо підтримати їх донатами, які будуть спрямовані на першочергові потреби військових. Висловлюю велику вдячність усім небайдужим, хто долучився до забігу», – наголосив голова обласної ради Григорій Недопад.

Загалом учасниками забігу стали понад сотня охочих. Це, зокрема, студенти ВНУ ім. Лесі Українки, Волинського медінституту, Академії рекреаційних технологій і права, вихованці ДЮСШ та військового ліцею, представники регіонального Центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”, а також слухачі університету третього віку.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*