офіційний сайт

ДЛЯ НАВЧАННЯ ОПЕРПАТОРІВ БПЛА: ЗАКЛАДИ ПОЗАШКІЛЛЯ ОТРИМАЛИ СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Голова Волиньради Григорій Недопад та його перший заступник Юрій Поліщук передали обласним комунальним закладам – Центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді та Центру позашкільної освіти навчальні квадрокоптери.

Обидва центри позашкільного розвитку адаптують навчальні програми під виклики та оновлюють матеріально-технічну базу для здобуття учнями практичних навичок.

Зокрема, у центрі позашкільної освіти у новому навчальному році започаткували затверджену МОН актуальну освітню програму навчання операторів БПЛА. За нею також займатимуться і вихованці гуртків науково-технічного спрямування (авіамоделювання, судномоделювання, робототехніка тощо).

В обласному центрі національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства наразі працюють над впровадженням нової навчальної програми військово-патріотичного напрямку, яка включатиме чотири блоки: БПЛА, військова топографія, історія України та домедична підготовка за стандартами НАТО.

Ознайомившись із нововведеннями, започаткованими в обох закладах, Григорій Недопад зазначив, що надане Волиньрадою обладнання допоможе швидше інтегрувати нові навчальні програми, актуальність яких продиктована великою війною. «Я переконаний, що ці навчальні дрони будуть використовуватись в освітньому процесі з метою його осучаснення на вимогу часу. Тут виховуються майбутні інженери, кібернетики, науковці, спортсмени та загалом обдаровані юнаки та дівчата, які є патріотами своєї держави. Це наше майбутнє, якому відбудовувати та захищати рідну землю. Ми й надалі будемо працювати над тим, аби не лише підтримувати, а й оновлювати матеріально-технічну базу обласних комунальних закладів», – запевнив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*