офіційний сайт

ДЕСЯТА РІЧНИЦЯ: ПАМ’ЯНУЛИ ВОЛИНСЬКИХ ВОЇНІВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ПІД ВОЛНОВАХОЮ

Сьогодні, 22 травня, Волинь схиляє голову на знак вшанування земляків, які у 2014 році загинули під Волновахою внаслідок підступного нападу бойовиків.

Того трагічного дня поклали життя десятеро волинян: майор Леонід Полінкевич, старший сержант Олександр Артемук, молодший сержант Дмитро Йовзик, солдати Володимир Зарадюк, Віталій Махновець, Володимир Прокопчук, Микола Бондарук, Віталій Ліщук, Михайло Грицюк та Павло Попов.

До фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» вклонитись їхній пам’яті, а також усіх, хто віддав життя за визволення країни, прийшли родини загиблих, бойові побратими, представники громадськості, правоохоронних органів та влади. Участь у скорботному заході взяв голова Волиньради Григорій Недопад. Присутні поклали квіти до підніжжя фотостенду та схилили голови у хвилині мовчання за загиблими волинськими воїнами.

Від імені депутатів обласної ради її голова Григорій Недопад висловлюють щирі співчуття рідним і близьким полеглих військовослужбовців. «Сьогодні минає рівно 10 років відтоді, коли на Волинь прийшла ця страшна звістка… Нам ніколи не забути, як тут, на Театральному майдані, зібрались тисячі волинян, аби провести наших Героїв в останню дорогу та вклонитись їх подвигу. Ми не маємо права цього забувати і прощати. Переконаний, що наші Збройні сили зроблять усе можливе, аби помститися ворогу та здобути таку важливу для усіх нас перемогу у цій війні. Ми ж у свою чергу будемо підтримувати українське воїнство у їх нелегкій боротьбі», – наголосив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*