офіційний сайт

ДЕРЖАВНЕ СВЯТО, ЩО УКРІПЛЮЄ НАЦІЮ ТА ВИЯВЛЯЄ ДУХ НАРОДУ

З нагоди Дня Конституції України на Київському майдані обласного центру відбулися урочистості, участь у яких взяли заступники голови обласної ради Юрій Поліщук та Григорій Пустовіт, керівництво облвійськадміністрації, Луцької міської ради, Луцької РВА, депутати обласної ради, військовослужбовці, правоохоронці, волонтери, громадські активісти.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих сучасних українських Героїв та цивільного населення, життя яких забрала війна. Під звуки Державного Гімну України на найвищому флагштоці області замайорів синьо-жовто стяг.

«Конституція України була визнана однією із найдемократичніших у Європі, адже орієнтована на людину, гуманістичні цінності та правові відносини між суспільством і державою. Свій цивілізаційний вибір ми вкотре змушені відстоювати у збройній боротьбі. Український народ по-новому осягнув значення цінностей, закладених в Основному Законі держави. Сьогодні за свободи, правду, права демократії знову найкращі віддають свої життя…», – наголошувалося під час урочистостей.

На завершення присутні спільно виконали духовний Гімн України – «Молитва за Україну».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*