офіційний сайт

ДЕПУТАТИ ПОГОДИЛИ НИЗКУ КАДРОВИХ ПИТАНЬ

Під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку депутати розглянули призначення кількох керівників обласних комунальних установ.

Зокрема,у зв’язку із закінченням терміну дії контракту депутати рекомендували звільнити директорку Волинського наукового ліцею Ірину Лозовську та, одночасно, призначити її тимчасово виконуючою обов’язків керівника цього освітнього закладу.

Також члени комісії погодили призначення керівника Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. За результатами проведеного конкурсу переможцем визнано Аллу Єфремову. Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук зазначив, що директорка книгозбірні якісно виконує свої обов’язки та розвиває бібліотеку і бібліотечну справу в цілому.

«Алла Єфремова – професійна людина з великим досвідом. Вона разом із колективом бібліотеки генерує новаторські ідеї та цікаві заходи, а з початком повномасштабного вторгнення організувала масштабну і системну допомогу захисникам», – підкреслив Юрій Поліщук.

Члени освітньої комісії рекомендували укласти контракт із нею терміном на 5 років.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*