офіційний сайт

ДЕНЬ УНІВЕРСИТЕТУ І ОНОВЛЕНИЙ МЕДФАКУЛЬТЕТ В ЛЕСИНОМУ ВИШІ

У Волинському національному університеті відбулась урочиста академія та засідання вченої ради, приурочені до Дня університету та Днів Лесі Українки. З обома подіями викладацький склад привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Медичний факультет для проведення урочистостей обрали не випадково, адже саме тут попри труднощі, спричинені війною, минулоріч вдалось повністю оновити навчально-матеріальну базу. «Це свідчення того, що якісна та системна спільна робота приносить хороший результат. Ми маємо прекрасний факультет і умови для навчання, які відповідають міжнародним стандартам», – наголосив ректор ВНУ Анатолій Цьось.

Відтепер медичний факультет також може похизуватися сучасними навчально-науковими лабораторіями: анатомії опорно-рухового апарату, інтегративних систем та внутрішніх органів, інтерактивних технологій навчання анатомії людини; гістології, патоморфології та морфогенезу; функціональної діагностики; центр симуляційного навчання; діагностики та медичної біохімії тощо. Усі вони обладнані новітнім та дороговартісним устаткуванням. «Ми постійно освоюємо новітні технології, придбали ліцензійне програмне забезпечення. Для прикладу у нашій віртуальній лабораторії з фізіології людини є можливість моделювати та відтворювати дороговартісні технології, такі як МРТ та інші», – розповів декан медфакультету Андрій Поручинський.

Ректор Анатолій Цьось зауважив, що за 84 роки свого існування Лесин виш пройшов великий шлях становлення та розвитку і сьогодні має чим пишатися. «Невдовзі ми будемо святкувати День народження Лесі Українки та відзначати Дні університету. Наш колектив гарно попрацював, ми надаємо якісну освіту. Університет добре представлений в рейтингах як загальноукраїнських, так і в міжнародних, а найголовніше університет має перспективу», – підкреслив він. А також вручив колегам відзнаки МОН України.

Своєю чергою заступник голови облради Григорій Пустовіт переказав професорсько-викладацькому колективу вишу слова вітань від очільника та депутатів Волиньради. «Від вашої роботи багато чого залежить. Ви формуєте світогляд людей, які розбудовуватимуть державу, – освічених, вмотивованих, активних українців. Хочу подякувати вам за цю важливу працю», – зазначив посадовець.

Він також нагородив Почесною грамотою обласної ради професорку кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу Євгенію Тихомирову, доцентку кафедри екології та охорони навколишнього середовища Марію Боярин, доцентку кафедри дизайну Марію Назарчук, доцентку кафедри обліку і оподаткування Олену Скорук та доцентку кафедри загальної математики та методики навчання інформатики Вікторію Пастернак. Подякою голови обласної ради також відзначено методистку навчального відділу Олену Антонову.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*