офіційний сайт

ДАРУВАТИ РАДІСТЬ: ВІДОМОМУ ТАНЦЮВАЛЬНОМУ КОЛЕКТИВУ – 70!

З нагоди ювілею художнього ансамблю народного танцю «Радість» відбувся святковий концерт. Від імені Волиньради колектив привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

У 1954 році хореограф Ілля Богданець заснував гурток народного танцю «Радість». Нині – це величезний колектив чисельністю пів тисячі хлопчиків та дівчаток віком від 4 до 18 років. «Радість» є лауреатом і дипломантом міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів, володарем обласних премій імені Олександра Гаврилюка та імені Степана Кривенького. За 70 років існування ансамблю створено понад 260 різноманітних танцювальних постановок, хореографічних композицій, сюїт, картинок та мініатюр.

«Впродовж всієї своєї історії «Радість» творить мистецтво. І найголовніше, що його творцями є діти – ті, хто творитиме майбутнє України, хто через танець розповідає про її історію, багату культуру та споконвічні традиції. Ми є культурною, мистецькою нацією, і це демонструють наші діти. Ми вдячні за величезну копітку працю педагогам та хореографам, а артистам – за неймовірні емоції», – зазначив Григорій Пустовіт.

Він також відзначив колектив подякою обласної ради за відданість справі та вагомий внесок у розвиток українського хореографічного мистецтва.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*