офіційний сайт

ЦЬОГОРІЧ УКРАЇНА ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧАЄ 8 ТРАВНЯ ЯК ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Минулого року Верховна Рада України прийняла Закон «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років», приєднавшись таким чином до європейської традиції розуміння цієї дати.

Символ цієї скорботної дати – червоний мак, як уособлення кривавого сліду від куль і пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової й сьогодні віддав життя на фронтах України в боротьбі за її незалежність і територіальну цілісність.

На Меморіальний комплекс «Вічна Слава» віддати шану полеглим в роки Другої світової війни прийшли військовослужбовці, правоохоронці, представники громадськості, духовенства, керівники області та Луцька. Участь у заході взяв заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт.

Пам’ять жертв воєнних злочинів, Геноциду та злочинів проти людяності присутні вшанували хвилиною мовчання. А до підніжжя пам’ятного знаку «Поранений солдат» лягли квіти. Опісля священнослужителі ПЦУ відслужили панахиду за жертвами Другої Світової війни. Насамкінець усі присутні спільно виконали Державний Гімн України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*