офіційний сайт

«ЧЕРВОНА РУТА»: НА ВОЛИНІ СТАРТУВАВ ВІДБІРКОВИЙ КОНКУРС

Переможці отримають путівку на участь у XVII Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної.

Упродовж 35 років свого творчого життя «Червона рута» без перебільшення сформувала українську національну музичну масову культуру і є основним виразником нових напрямків, стилів, виявленням талановитих імен для української естради. Організаторами Волинського обласного відбіркового конкурсу виступили департамент культури, молоді та спорту ОВА та обласний науково-методичний центр культури.

Про участь у фестивалі заявили майже пів сотні учасників віком від 6 до 50 років – гурти, солісти та колективи. І це не лише волиняни, свою майстерність демонстрували виконавці з Хмельницької, Рівненської, Львівської, Житомирської областей, Дніпра та Києва.

Журі на чолі з народним артистом України Василем Чепелюком та виконавчим директором фестивалю Мирославом Мельником визначали переможців і резервістів конкурсу у шести найпопулярніших музичних жанрах: український автентичний фольклор, популярна, сучасна, танцювальна, рок, акустична та експериментальна музика.

Керівниця Волинського обласного науково-методичного центру культури Любов Рожнова висловила упевненість, що обласний відбірковий конкурс фестивалю «Червона рута» матиме значний резонанс для розвитку культури краю, сприятиме національно-патріотичному впливу, відродженню духовності, допоможе виявити і підтримати талановиту молодь.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*