офіційний сайт

ЧЕМПІОН У 8 РОКІВ: ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ВІДЗНАЧИВ УСПІХИ ЮНОГО ВОЛИНСЬКОГО ШАХІСТА

Очільник обласної ради Григорій Недопад та голова Волинської шахової федерації Андрій Ковальчук зустрілись із призером чемпіонатів України та Європи з шахів Артемом Дмитруком та його батьками, аби відзначити успіхи юного спортсмена.

Батьки хлопчика пригадують: любов до шахів у сина з’явилася два роки тому. 6-річний Артемко відшукав шахи у стандартних налаштуваннях комп’ютера та почав вивчати правила цієї гри. Оскільки у Камені-Каширському, де мешкає родина, немає шахового гуртка, вони знайшли для навчання онлайн-клуб «Світогляд». Зараз Артема тренує дворазовий чемпіон клубної онлайн Ліги у складі “Kyivchessclub” Іван Гоменюк та кандидат в майстри спорту з шахів, суддя з шахів національної категорії Олена Черняк.

«Ми з радістю підтримали ініціативу сина, адже нам неабияк сподобалося його нове захоплення. На той час у нашій сім’ї ніхто не вмів грати шахи, сьогодні ж усі ми вивчили правила цієї гри та усіляко підтримуємо Артема», – розповідає тато хлопчика Олександр Дмитрук.

«Таких дітей, як Артемко, сьогодні в області немає, це – волинський самородок. У восьмирічному віці він уже здобув перший дорослий розряд, став чемпіоном області та України з бліцу та рапіду серед дітей віком до 8 років, а нещодавно – і призером європейської першості», – додав голова шахової федерації області Андрій Ковальчук.

На Чемпіонаті Європи зі швидких шахів та блискавичної гри в шахи серед юнаків і дівчат Артем Дмитрук продемонстрував феноменальні результати, здобувши три нагороди: 2-ге місце з бліцу, 3-тє – з рапіду і 3-тє – з командного рапіду.

Голова Волиньради Григорій Недопад подякував батькам і тренерам юного чемпіона за всебічну підтримку талановитого спортсмена та побажав йому успіхів. «Я тобі щиро зичу подальшого росту та розвитку. Не лінуйся, не здавайся і будь певен, що ти найкращий. Багато тренуйся і йди вперед до перемоги. Як голова обласної ради та керівник регіонального осередку Національного олімпійського комітету я неабияк вболіваю за розвиток спорту в нашому регіоні та всіляко спрятиму цьому. Молодь має займатися спортом, а із таких високоінтелектуальних дітей, як Артем, виростає майбутній цвіт української нації», – підкреслив він.

Григорій Недопад також відзначив юного шахіста подякою Волиньради і подарунком, а також передав іменний календар Національного олімпійського комітету, у якому чемпіон буде відмічати свої майбутні перемоги, адже попереду у нього й світова першість.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*