офіційний сайт

БЕЗПЕКА, ЕКОНОМІКА, ЄВРОПОСТУП – ГОЛОВНЕ З КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД

У черговому засіданні Конгресу представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування різних рівнів при Президентові України в режимі онлайн взяв участь і голова Волиньради Григорій Недопад.

Спільно з парламентарями, урядовцями та Офісом Президента місцеві та регіональні лідери обговорили нагальне. Йшлося, зокрема, про протидію безпековим загрозам та подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури, нову економічну доктрину України та урядову політику з підтримки вітчизняного виробництва, а також європейську інтеграцію та пов’язані з нею нові можливості і виклики для громад. Скоординували учасники форуму дії і щодо налагодження і розширення системи медичної реабілітації військовослужбовців.

У рамках Конгресу пройде і форум на тему «Життя громад в умовах війни». Під час панельних дискусій учасники обміняються думками та досвідом із налагодження і просування національного виробництва, гуманітарної та безпекової політики в регіональному аспекті, європоступу областей і громад, доброго врядування в умовах воєнного стану, а також політики Героїв та підтримки Збройних Сил України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*