офіційний сайт

731 ДЕНЬ БОРОТЬБИ, БОЛЮ І НЕЗЛАМНОСТІ

Другі роковини повномасштабної війни росії проти України волиняни відзначили пошануванням пам’яті про полеглих Героїв-оборонців та вбитий і замордований загарбниками мирний люд.

На світанку 24 лютого 2024 року українці прокинулися в іншій реальності під супровід масованої ракетної атаки московитського окупанта. З тих пір світ став свідком нашого відчайдушного і героїчного спротиву агресії, національної згуртованості і доблесті, а ще безлічі втрат і трагедій, але й здобутків і перемог.

На спільну молитву до фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули на Єдність України» сьогодні прийшли родини полеглих захисників, військовослужбовці, представники громадськості і влади. Від імені депутатського корпусу обласної ради пам’яті Небесного воїнства вклонився заступник голови Григорій Пустовіт.

Священники відслужили панахиду за усіма, хто віддав життя за незалежність країни, мирне і гідне життя нації. Учасники жалобного мітингу спільно виконали Гімн України, до підніжжя постаменту поклали квіти і запалили лампадки.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*