офіційний сайт

ЗВЕРНЕННЯ ВОЛИНЬРАДИ ТА ОЦІНКА АНТИКОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ – КЛЮЧОВІ ПИТАННЯ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ

Члени постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією опрацювали більше десятка проєктів рішень, які будуть винесені на розгляд чергової сесії Волиньради.

Депутати заслухали та взяли до відома інформацію обласного прокурора Віктора Тимчука щодо результатів діяльності органів Волинської прокуратури у 2022 році та рекомендували сесії підтримати відповідний проєкт рішення.

Звернення депутатів обласної ради до Президента України щодо повернення скасованих доплат військовим авторства очільниці фракції ЄС Юлії Вусенко за пропозицією члена профільної комісії Миколи Буліги урадили відправити на доопрацювання з метою відображення в документі думки військовослужбовців та врахування позиції усіх обранців громади.

Комісія рекомендувала обласній раді підтримати запропоноване депутатом Юрієм Харченком звернення до Міноборони щодо створення на базі однієї з військових частин Центру підготовки мобілізованих. «Територія дозволяє облаштувати локації для проведення занять із дисципліни загальновійськової підготовки, а також польовий базовий табір. Є попередня домовленість з польськими партнерами про надання сучасного технологічного наметового містечка», – розповів він.

У ході нинішнього засідання члени профільної комісії також визначились із кандидатурами двох представників громадськості до складу поліцейської комісії патрульної поліції. Так, за результатами голосування з поміж трьох претендентів було обрано Руслану Вознюк – керівницю громадської організації «Всеукраїнське об’єднання українок “Яворина”» та представника громадської організації «ІНІЦІАТИВА ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР» Віталія Тортину. Остаточне рішення буде схвалене сесією обласної ради.

Члени профільної комісії також рекомендували обласній раді на черговій сесії підтримати проєкт рішення «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Волинської обласної ради та підготовку проєкту Антикорупційної програми Волинської обласної ради на 2023-2025 роки». Зокрема, документом визначено доручити голові обласної ради: утворити Робочу групу з оцінювання корупційних ризиків у діяльності облради, затвердити відповідне положення та персональний склад; забезпечити проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності обласної ради, а також підготовку проєкту Антикорупційної програми Волинської обласної ради терміном на 3 роки.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*