офіційний сайт

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ВОЛИНЬРАДИ ГРИГОРІЯ НЕДОПАДА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Сьогодні – День пам’яті жертв Другої світової і примирення між країнами-учасниками війни. Але що нині означає ця дата для нас, українців? Для нашої країни, в який щоденно проливають кров наші бійці, де чи не щодня від рук ворога гинуть діти і дорослі, а чимало з наших земляків витримують нелюдські муки в полоні? На жаль, ми можемо свідчити, що нацизм нікуди не зник, а переродився в рашизм і продовжує свою чорну справу.

Мета рашистів – стерти з землі українців, знищити увесь цивілізований світ, і це потрібно усвідомлювати всім країнам Європи, розуміючи, що миритися з рашизмом – це те ж саме, що й миритися з гітлерівським нацизмом.

На жаль, наша держава поставлена в умови, у яких за рідну землю віддають життя найкращі. А гіркий досвід Другої світової відгукується болем і співчуттям. Бо хто, як не українці, знають сьогодні про силу зла і те безмежне горе, яке несуть у світ рашисти.

Тож з пошаною згадуємо сьогодні жертв Другої світової війни, і з болем згадуємо жертв цієї кровопролитної війни. І пам’ятаємо, не втомлюймось щоденно згадувати наших захисників, їхній подвиг і боротьбу. Підтримуймо їх усім, чим можемо. Їм випала священна і трагічна місія побороти найбільше зло сучасності. Але вони перемагають і обов’язково здолають ворога.

Слава Україні! 🇺🇦

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*