офіційний сайт

ЗУСТРІЧ У «СТРАСБУРЗЬКОМУ ФОРМАТІ»: УРЯДУВАННЯ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТОМ

Як посадовець Української асоціації районних і обласних рад Григорій Недопад бере участь у другому раунді Діалогу високого рівня «Добре демократичне врядування в Україні: досягнення, виклики та шлях вперед у повоєнний період».

Як і попереднього разу дискусії вестимуться за зачиненими дверима, а досягнуті домовленості мають бути схвалені усіма. Представники Верховної Ради України, серед яких і обранець від Волині Вячеслав Рубльов, Уряду, Офісу Президента України, окремих військових адміністрацій, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, а також високопосадовці Ради Європи обговорять перспективи реформ доброго демократичного врядування в Україні та на підставі дискусії спробують досягнути широкої згоди між ключовими національними зацікавленими сторонами щодо дій з удосконалення законодавчої бази у сфері багаторівневого врядування та виборів у світлі європейських стандартів, належної практики та статусу України як країни-кандидата на вступ до ЄС. Зустріч організована Центром експертизи доброго врядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні» на виконання Плану дій Ради Європи для України на 2023-2026 роки «Стійкість, відновлення та відбудова».

Другий раунд узгоджувального діалогу стосуватиметься законодавчого визначення критеріїв оцінки можливості чи неможливості проведення виборів (референдумів) в Україні у післявоєнний період, моніторингу необхідних для цього передумов та процедур прийняття такого рішення і його оскарження. Крім того, сторони предметно проаналізують і законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади. Йтиметься про умови відновлення місцевого самоврядування, критерії створення військових та перехідних адміністрацій населених пунктів, питання переходу від військової до цивільної адміністрації, розподіл повноважень між органами державної влади та органами місцевого самоврядування і між різними рівнями врядування, забезпечення сталості та незворотності реформ з децентралізації.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*