офіційний сайт

«ЗОРЯНЕ ЕКОЛОГІЧНЕ СЯЙВО»: ВІДБУЛОСЬ ОБЛАСНЕ СВЯТО ЮННАТІВ

За ініціативи Волинського обласного еколого-натуралістичного центру вдруге пройшла новорічна церемонія нагородження переможців всеукраїнських конкурсів та міжнародних екологічних проєктів під назвою “Зоряне екологічне сяйво”.

Участь у заході взяли перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, ректорка Академії рекреаційних технологій і права, депутатка облради Людмила Стасюк, голова обласної організації Товариства лісівників України, начальник відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Борис Бабеляс, очільник департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар, директорка Луцького зоопарку Людмила Денисенко, декани закладів вищої освіти, волонтери, а також кращі юннати області та їх наставники.

Подарунки переможцям та призерам Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму, у номінації «Екологічні генії» вручив перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

«Я надзвичайно гордий тим, що ми маємо таких обдарованих, розумних та здібних юннатів, які охоче досліджують, експериментують і проєкують. Утім, дитина досягає успіху лише під керівництвом мудрого наставника. Адже здобути першість у відповідальних і почесних конкурсах всеукраїнського рівня до снаги лише сильним тандемам талановитих вихованців та їх вчителів. Я також висловлюю велику вдячність керівництву та працівникам обласного еколого-натуралістичного центру, адже не зважаючи на складний рік, ви продовжували працювати на повну, як можуть лише патріоти рідної землі. Нехай усі юні екологи Волині, які уже зробили перші успішні кроки у своїй дослідницькій діяльності, виростуть у науковців зі світовим ім’ям, бо українська нація варта того, щоб бути кращою в Європі та світі», – наголосив він.

Юрій Поліщук також привітав присутніх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами від імені голови обласної ради Григорія Недопада та усіх обранців волинської громади.

У ході святково дійства вчителі, керівники гуртків та наукові керівники отримали подяки, а юннати за свою інтелектуальну працю – святкові різдвяні подарунки. Представники вузів також вручили сертифікати на навчання у вишах кращим юним екологам, які навчаються у випускних класах.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*