офіційний сайт

ЗНОВУ НАЙКРАЩІ: ВОЛИНСЬКА ЕКСТРЕНКА ЗДОБУЛА МІЖНАРОДНУ НАГОРОДУ

Платинову відзнаку премії EMS Angels Awards колективу Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вручили за видатні досягнення у догоспітальному лікуванні інсульту.

Angels Initiative – це міжнародний проект зі створення глобальної мережі центрів, що спеціалізується на інсультах. Ця недуга у світі вважається однією з головних причин смертності та інвалідності, тому вкрай важливо надати пацієнтові вчасну кваліфіковану допомогу. Минулоріч у рамках згаданої програми українські бригади екстреної медичної допомоги пройшли серію навчань з надання медичної допомоги при гострих порушеннях мозкового кровообігу відповідно до європейських стандартів.

Швидкість і якість надання екстреної медичної допомоги при інсультах оцінювали під час конкурсу, в якому взяли участь майже 60 бригад з 9-ти країн. Результати змагань оголосили під час Європейського конгресу екстреної медицини: волинську екстренку визнали найкращою в Україні та удостоїли платиновою відзнакою.

Керівник обласної комунальної установи Володимир Шмаль зазначив, що навчання медичних працівників ВОЦЕММК з ключових питань діагностики та лікування гострого мозкового інсульту тривало не один рік. Близько 10 років тому волинська екстренка однією з перший в Україні почала застосовувати тромболізисну терапію на догоспітальному етапі, що суттєво підвищувало шанси хворих на відновлення. Тільки за 2022 рік бригадами ЕМД здійснено без малого 4 тисячі виїздів до пацієнтів з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу, 92% з них доставлено на госпіталізацію.

Волинський центр ЕМДМК системно працює над підвищенням кваліфікації медперсоналу та зміцненням матеріально-технічної бази, в тому числі із залученням міжнародних інституцій. Процес вдосконалення не припиняється навіть під час війни. Тож результат цілком очікуваний. Волинська обласна рада вітає колектив з черговою заслуженою нагородою.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*