офіційний сайт

ЖИВЕ ЛИШ ТОЙ, ХТО НЕ ЖИВЕ ДЛЯ СЕБЕ, ХТО ДЛЯ ДРУГИХ ВИБОРЮЄ ЖИТТЯ

Національна гвардія України відзначає 9-ту річницю з часу відновлення формування. Привітати військових із професійним святом прибули голова обласної ради Григорій Недопад та народний депутат України Вячеслав Рубльов.

Як зазначив командир військової частини 1141 Національної гвардії України Василь Гуртовський, створення Національної гвардії у березні 2014 року було відповіддю на перше московське вторгнення.

“В лютому минулого року бійці Нацгвардії витримали та прийняли удар широклмасштабної агресії. Це стало можливим, бо за 9 років Національна гвардія стала потужним військовим формуванням, яке у складі Збройних Сил дає гідну відсіч ворогу на всіх напрямках”, – наголосив командир.

Командувач оперативного угрупування військ «Волинь», Герой України Василь Зубанич підкреслив, що особисто мав нагоду керувати підрозділами Нацгвардії, і усі вони гідно виконували і виконують покладені на них завдання.

“Це професійно підготовлений, мотивований особовий склад”, – зазначив генерал.

“Здається ніби вчора була створена Національна гвардія, проте у цього підрозділу уже є великі досягнення, – підкреслив голова Волиньради Григорій Недопад. – Ви зустріли ворога першими, ви охороняєте рубежі нашої держави, ви гідно виконуєте свій обов’язок та стали тими, хто вносить важливий вклад у майбутню Перемогу України”.

Він також вручив цінний подарунок керівнику військової частини Василю Гуртовському та відзначив почесними грамотами обласної ради військових:

Ігора Моспанюка, помічника начальника штабу;

Костянтина Павлюка, старшого солдата;

Олега Сушка, старшого стрільця;

Іллю Назаревича, старшого солдата;

Юрія Павлишина, стрільця.

Народний депутат Вячеслав Рубльов підкреслив: волинські нацгвардійці роблять усе можливе для охорони державних рубежів, щоб ворог навіть не мав думки перетнути кордони Волинської області.

«Нацгвардійці ще до початку повномасштабного вторгнення були готові захищати Волинь і Україну. З початком війни вони проявили зразкову згуртованість та командну роботу. І я впевнений, що вони є прикладом об’єднаних зусиль задля перемоги», – підкреслив народний обранець.

Він також відзначив грамотами народного депутата нацгвардійців та вручив їм пам’ятні подарунки.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*