офіційний сайт

ЗАВЕРШИВСЯ КОНКУРС ПЕДАГОГІЧНОГО НОВАТОРСТВА. ПІДСУМКИ

На базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти підсумували роботу одного із найбільших професійних форумів освітян Волині, який представляв інноваційні досягнення в галузі освіти. Привітати переможців та призерів ХXVІІІ обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» прибув перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Ректор ВІППО Петро Олешко зауважив, що головне завдання форуму – мобілізувати інтелектуальну еліту вчительства краю – виконане, адже представити свої роботи виявили бажання понад 800 педагогів із 45 територіальних громад, закладів середньої та позашкільної освіти області.

«Впродовж шести тижнів роботи виставки її відвідало близько тисячі педагогів, викладачів та науковців, які у своїх відгуках відзначили неабияку користь та практичну значимість цього професійного освітянського форуму. Роботи, які були презентовані на виставці, відобразили найбільш актуальні напрямки в освітній діяльності, досягнення навчальних закладів, тенденції розвитку освітньої галузі, а також можливості поліпшення її якості шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій. Фахове журі відібрало близько 400 найкращих робіт, а це майже 50% від загальної кількості поданих на конкурс. Доробки переможців виставки поповнять обласний банк педагогічних надбань, будуть розміщені в бібліотеці інституту та на нашому офіційному сайті. Також ми підготували анотований каталог дидактичних та методичних матеріалів освітян Волині», – розповів він.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук подякував організаторам та учасникам виставки педагогічної творчості. «Незважаючи на ті обставини і умови, в яких вам сьогодні доводиться працювати, ви впевнено та безперервно здійснюєте свою педагогічну діяльність, навчаєте наших дітей і тим самим наближаєте українську перемогу. Нинішнім же переможцям та номінантам я бажаю в майбутньому великих вершин, щоб ваші надбання і ваша копітка праця переросли у монографії, практичні посібники та підручники, за якими будуть здобувати знання учні та користуватимуться ваші колеги не лише на Волині, а й по всій Україні», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*