офіційний сайт

ЗАВДАННЯ ВИКОНАЛИ З ЧЕСТЮ: ВОЛИНСЬКІ ПРИКОРДОННИКИ ПОВЕРНУЛИСЯ З ПЕРЕДОВОЇ

Військовослужбовців прикордонної комендатури швидкого реагування урочисто зустріли побратими, колеги з інших військових підрозділів, представники влади усіх рівнів, духовенство, благодійники та волонтери. Від імені Волиньради прикордонників привітав заступник голови Григорій Пустовіт.

Майже 4 місяці 600 волинських прикордонників виконували бойові завдання на Донецькому напрямку. Начальник 6 Волинського прикордонного загону Сергій Лозінський зазначив, що тактичним угрупованням «Донецьк» надзвичайно високо оцінено ефективність допомоги персоналу прикордонної комендатури швидкого реагування у веденні бойових дій. На жаль, не минулося без втрат: двоє загиблих, троє зниклих безвісті, майже півсотні бійців отримали поранення різного ступеню важкості. «Ви з честю виконали свій обов’язок, дякую за службу! Моє щире спасибі також усім, хто нам допомагав і продовжує це робити: меценатам, волонтерам, владі, родинам», – подякував за підтримку командир загону.

Від імені голови та депутатів обласної ради, а також усієї Волинської громади вдячність прикордонникам висловив і заступник голови Григорій Пустовіт: «Навіть у мирний час ви виконуєте бойові завдання з охорони державного кордону. І під час війни робите це професійно і гідно, мужньо і звитяжно, хоробро і сміливо. Подвигами українських воїнів сьогодні пишається увесь світ. Це ви і ваші побратими творите зараз історію нашої держави. І ні в кого з нас немає сумніву, що ми переможемо, що Україна буде у своїх міжнародно визнаних кордонах. Дякую усім, хто захищає її незалежність, свободу і майбутнє, дякую усім, хто підтримує прикордонну службу і Збройні Сили України». Він також відзначив військовослужбовців грамотами і подяками голови обласної ради.

Цього дня десятки волинських прикордонників отримали державні і військові нагороди, а також безліч цінних подарунків від командування, колег, бізнесу та влади.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*