офіційний сайт

ЗАСЛУЖЕНІ ВІДЗНАКИ: НАГОРОДИЛИ ЮНИХ НАУКОВЦІВ

Відбулась урочиста академія переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України. Відзнаки юним науковцям та їх наставникам вручили заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, очільник ОВА Юрій Погуляйко та його перший заступник Сергій Мовенко.

Директорка обласного осередку Малої академії наук Тетяна Михалюк розповіла, що у минулому навчальному році за підсумками Всеукраїнського конкурсу-захисту волинські діти увійшли у трійку кращих, загалом вони вибороли 30 найвищих нагород, а Волинська обласна МАН увійшла в п’ятірку найкращих відділень в Україні. «У найбільшому загальнодержавному інтелектуальному конкурсі наші учні продемонстрували високий рівень освітніх досягнень, ґрунтовну підготовку та хороші лідерські якості. Як результат – 30 волинських школярів стали переможцями, з них 5 вибороли перші місця. 9 учнів стали лауреатами Стипендії Президента України», – наголосила вона.

Тетяна Михалюк також додала, що досягнути таких високих результатів учням вдалось завдяки наставництву наукових керівників – кращих викладачів ВНУ ім. Лесі Українки, ЛНТУ та педагогів закладів загальної середньої освіти області.

Заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт привітав майбутню інтелектуальну еліту від імені депутатів та голови обласної ради Григорія Недопада, зазначивши, що їхній науковий пошук – це запорука розбудови та розвитку нашої держави в майбутньому.

«Надзвичайно приємно вручати нагороди дітям, які зрозуміли, що у цьому житті потрібно боротися за те, щоб бути кращим, робити все для того, щоб бути першими. Вони обрали для себе складну, але неймовірно цікаву стежину науково-дослідницької роботи. Вони знайшли силу волі, аби відмовитися від багатьох спокус, які сьогодні дає життя. Вони поставили перед собою амбітну ціль досліджувати, відкривати і перемогти. Ці діти подолали усі складнощі дистанційного навчання та перестороги воєнного стану. Переконаний, що високі результати на загальноукраїнському рівні, неодмінно переростуть у перемоги на міжнародних конкурсах, до яких ви зараз активно готуєтесь. Сьогодні ви є прикладом для багатьох інших молодих людей, які надихаються вашими здобутками. Нехай ця конкуренція допомагає вам розкрити і наповнити всі ваші таланти реальними результатами. Все у вас вийде, бо ви розумні, амбітні, талановиті, бо ви -українці», – підкреслив він.

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/gihxLrTSjeCAFjjR9

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*