офіційний сайт

ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ ТА ЖАГОЮ СВОБОДИ!

Під таким гаслом українці відзначити ювілейну річницю Революції Гідності та національний День Гідності та Свободи.

10 років тому у вирі боротьби, з багатоголосся поглядів і цінностей Майдан витворив спільний для всіх ідеал майбутньої України. Він був сформульований двома, але ємкими словами: Гідність і Свобода. Це те, що тримало оборону держави в найважчі часи, і те, що дасть нації силу вибороти перемогу зараз.

Сьогодні на головній площі обласного центру Волині відбулась громадська панахида. Вшанувати пам’ять новітніх українських Героїв прийшли голова Волиньради Григорій Недопад, його перший заступник Юрій Поліщук, депутати обласної ради, військовослужбовці, правоохоронці, студентська молодь та представники громадськості.

Священники ПЦУ відслужили панахиду за полеглими воїнами, а присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мочання та поклали квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України».

На Меморіальному комплексі «Вічна слава» у Луцьку, поблизу монументу «Волинські герої Небесної сотні» військові капелани склали молитву за загиблими учасниками Революції Гідності. До підніжжя пам’ятника також лягли квіти. Світлу пам’ять усіх полеглих присутні вшанували хвилиною мовчання та спільно виконали Гімн України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*