офіційний сайт

ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ І МИРУ: У ГОРОХОВІ – ПЕРШИЙ МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК

У благодійному заході взяли участь депутати та голова Волиньради Григорій Недопад, народний депутат України Вячеслав Рубльов, військовослужбовці, представники місцевої влади, духовенства та благодійних організацій.

Ініціатором першого у Горохові молитовного сніданку стала очільниця обласного комунального закладу «Горохівський психоневрологічний інтернат», депутатка місцевої ради Юлія Ковальчук. Вона зазначила, що усі пожертви буде спрямовано на допомогу Збройним Силам України. Розпочали захід зі спільної молитви за перемогу і мир, яку разом зачитали священники та капелани.

Під час свого виступу Григорій Недопад наголосив на важливості підтримки військовослужбовців і молитвами, і коштами, і усім необхідним. «Наші поранені хлопці розповідають, що саме молитва давала їм сили вибратися з поля бою та дочекатися допомоги. Їх рятує і наша щира молитва. А ще їх рятує постійна допомога від кожного із нас. Ми також готуємося надавати допомогу захисникам після їхнього повернення з фронту, підтримки потребують також і родини воїнів. Працюємо над цим з психологами, лікарями та священнослужителями», – зауважив голова Волиньради.

Народний депутат України Вячеслав Рубльов пригадав, що серед безстрашних пілотів, які доставляли допомогу оборонцям «Азовсталі», були і волиняни. «Вони подзвонили і попросили молитись за них, бо стояло завдання доправити в Маріуполь необхідну амуніцію та забрати поранених. Частина пілотів з тієї важкої місії не повернулась. З 2014-го року війна опалила кожного з нас – в кожного з нас в родині, серед близьких, серед знайомих є ті, хто лишився в нашій пам’яті, – розповів Вячеслав Рубльов. – Вірю, що сьогоднішній захід, який об’єднав горохівчан, стане доброю традицією та стане щорічним. Адже це благородна мета – молитися та ділом допомогти тим, хто потребує». Парламентар переконаний: молитовні сніданки об’єднують громадськість та є черговим кроком до зміцнення суспільства, його згуртованості і сили.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*