офіційний сайт

З НАГОДИ ДНЯ ТЕАТРУ ВІДЗНАЧИЛИ ВОЛИНСЬКИХ АКТОРІВ

У Волинському академічному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулися урочистості до міжнародного Дня театру.

У день професійного свята театральна трупа змінила сцену на глядацьку залу і оплесками віддячувала гостям за слова вітань і зичень.

Привітати акторів прибув голова обласної ради Григорій Недопад. “Те, що колектив театру попри війну встигає допомагати, волонтерити та ставити вистави, заслуговує на відзнаку їхніх здобутків. Тут не полишили грати спектаклі, використовуючи для цього підземне укриття. Тут ставлять більше 10 п’єс за сезон, – відзначив Григорій Недопад. – Нашим хлопцям на передовій важливо, що тут, на Волині, їхні діти, дружини і батьки можуть піти в театр, продовжити мирне життя». Очільник Волиньради виконав почесну місію та відзначив колектив закладу грамотою найвищого представницького органу краю.

Виконувач обов’язки директора театру Сергій Скулинець наголосив: весь колектив працює над тим, щоб драматургія в області розвивалася, щоб глядачам було цікаво, і щоб волинський театр став найкращим в Україні. «Нашу роботу оцінять люди, які приходять до нас», – підкреслив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*