офіційний сайт

ЮРІЙ ПОЛІЩУК: ЯКІСНА ОСВІТА – ЗАПОРУКА СИЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ

В рамках Тижня якості освіти в Україні управління Держслужби якості освіти в області організувало V щорічний круглий стіл «Забезпечуємо якість освіти разом. Якісна освіта – основа конкурентного потенціалу країни». У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та депутатка обласної ради Оксана Філіпчук. До заходу також долучились представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники органів управління освітою, директори закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, громадських освітянських організацій. Мета круглого столу – поінформувати суспільство про інструменти і процедури, які сприяють підвищенню якості освіти та освітньої діяльності в Україні.

Юрій Поліщук привітав присутніх від голови Волиньради Григорія Недопада і депутатського корпусу та закликав педагогів підвищувати свою кваліфікацію та самовдосконалюватись. «Якісна освіта – запорука сильної держави, адже ви виховуєте та навчаєте покоління дітей, які будуватимуть Україну. Якісні освітні послуги може надавати педагог, який вмотивований і має всі можливості для роботи. А на це впливає адміністрація навчальних закладів, управління освіти, а також засновники – органи місцевого самоврядування. Тільки в такому випадку ми матимемо конкурентоспроможних випускників, які в майбутньому працюватимуть на благо країни», – підкреслив Юрій Поліщук.

Під час круглого столу учасники обговорили стратегію розвитку освіти в громадах, питання збереження дошкілля і позашкілля, створення належного безпекового середовища, а також інструменти для забезпечення якісної освіти.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*