офіційний сайт

ЮРІЙ ПОЛІЩУК: «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАС»

З нагоди міжнародного Дня молоді, який відзначатиметься 12 серпня, представників молодіжного активу Волині нагородили керівники області. Від імені Волиньради молодих лідерів привітав перший заступник голови Юрій Поліщук.

Спільне виконання Гімну і хвилина мовчання на знак пошани загиблих від російської агресії, – так розпочалися урочистості. У залі – молодіжні лідери з різних громад: ті, хто присвятив себе волонтерству, хто активно займається національно-патріотичним вихованням, громадською діяльністю, реалізовує освітні та творчі проєкти для дітей і молоді, результативно впроваджує молодіжну політику у своїх містах і селах.

Звертаючись до юнаків і дівчат, перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук зазначив, що молодість – особливий період життя: «Це пора бентежних вражень, нестримних прагнень, яскравих мрій. Молодь – смілива, активна, впевнена. Вона була і завжди буде авангардом нації та держави. Сьогодні у цей непростий час молоді українці демонструють, що готові на самопожертву заради незалежності своєї країни, роблять це щодня і на фронті, і в тилу. Майбутнє України залежить від вас, бо саме ви будете продовжувачами справи розбудови, розвитку й утвердження державності. Бути активним членом української громади – важливо не тільки для країни, нації, а й для вас самих. Ваша перевага – в активній громадянській позиції, а це – визначальна ознака лідера. Тому, бажаю стрімкого шляху до визнання, здійснення мрій і задумів, успішного навчання, здоров’я, щасливого буття під мирним українським небом».

Юрій Поліщук також вручив відзнаки обласної ради кращим молодіжним лідерам краю. Молодіжні активісти також отримали нагороди і від облвійськадміністрації та Міністерства молоді і спорту України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*