офіційний сайт

«ЯКІСНА ПІДГОТОВКА МЕДИКІВ – НАШ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ», – ТЕТЯНА ПАСТРИК

Підсумкам роботи Волинського медичного інституту за рік, що минає, присвятили збори трудового колективу і засідання вченої ради. На звіт виконувачки обов’язки ректора вишу були запрошені голова обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт, члени наглядової ради інституту, роботодавці і партнери освітньої установи.

Ректорка медінституту Тетяна Пастрик найперше подякувала представникам засновника, колективу та компаньйонам за всебічну підтримку, завдяки якій заклад не лише вистояв перед викликами війни, а й отримав розвиток. На підтримку ініціативи Волиньради вона також передала Григорію Недопаду другий за місяць квадрокоптер, придбаний стараннями викладацького складу. «Ми взяли на себе зобов’язання щомісяця передавати по дрону. Доправте, будь ласка, його нашим захисникам і перекажіть, що ми пишаємося ними і чекаємо їх вдома», – попрохала вона.

Голова обласної ради зазначив, що майже три десятки дронів від обласних комунальних закладів днями особисто завіз волинським підрозділам на Лимано-Куп’янський напрямок, і вже формується вантаж допомоги, який попрямує на Запорізьку лінію фронту. «Я надзвичайно вдячний викладацькому і студентському колективам за ту величезну підтримку, яку ви упродовж двох років надаєте об’єднаним силам оборони. Бездоганно зібрані вами індивідуальні аптечки врятували сотні бійців, найкращі відгуки і про ваші медичні рюкзаки, цілющі мазі, трав’яні збори. Ви в усіх сенсах зразковий заклад вищої освіти. Ви теж захищаєте країну, її медицину, її людей, бо готуєте дуже потрібних і цивільним, і на фронті фахівців. Тримайте марку, досягайте нових вершин, а ми, як засновник, підтримаємо вас у цьому», – запевнив Григорій Недопад.

У своєму звіті Тетяна Пастрик зазначила, що медінститут – єдиний на Волині виш, який здійснює багатоступеневу освіту від молодшого бакалавра до післядипломної підготовки. Процес навчання максимально студентоцентроорієнтований. Здобутками цього року вона назвала можливість відновити очне навчання з втіленням курсу підтримки ментального здоров’я студентів, запровадження двох нових освітніх програм за спеціальностями практична психологія та екстрена медицина-парамедик, залучення до навчального процесу найкращих фахівців галузі, в тому числі й іноземних, у рамках проєкту «Гостьові лекторії» . У науковій діяльності – це результативно проведена перша науково-практична конференція, присвячена професійному тандему лікарів і медсестер, участь у якій взяли понад тисячу фахівців з 10 країн світу, а також успішний захист трьох дисертацій і ступеня доктора наук викладачами вишу. До активу закладу ректорка також віднесла перемогу своїх студентів у міжнародному конкурсі з надання першої допомоги та втілення на Волині першого в Україні пілотного проєкту «Медсестра громади», а також активну грантову діяльність і численні волонтерські та доброчинні акції на підтримку Збройних Сил України і родин Небесного Легіону. Серед стратегічних завдань на наступний рік Тетяна Пастрик назвала збільшення ліцензійного обсягу підготовки медичних фахівців, запровадження нових перспективних спеціальностей, залучення грантової та спонсорської допомоги, розвиток інституту й модернізацію матеріально-технічної бази.

Під час обговорення звіту успішні зусилля та прогресивні ідеї керівниці і колективу в розширенні освіти медсестер та її імплементації у європейський простір відзначила членкиня Наглядової ради вишу, професорка, одна із засновниць сучасної клінічної імунології в Україні Валентина Чоп’як. Високо оцінив здобутки інституту і його внесок у розвиток системи охорони здоров’я краю і головний медик Волині Юрій Легкодух. Про високу якість підготовки фахівців говорив і регіональний представник однієї з найбільших аптечних мереж, він також оголосив про надання двох іменних стипендій найуспішнішим студентам, які здобувають фах фармацевта.

За підсумками року і за бездоганну працю викладачі та працівники медінституту були відзначені почесними грамотами обласної ради, управління охорони здоров’я ОВА та самого вишу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*