офіційний сайт

ВИЗНАЧЕНО ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ПРЕМІЇ ЗА ЗАСЛУГИ У СФЕРІ ОСВІТИ

Ці та інші питання були на порядку денному засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку.

Голова комісії Ольга Омелько зазначила, що на адресу обласної ради надійшло 17 клопотань з кандидатурами освітян на представлення до щорічних обласної премії та премії Верховної Ради України. Вона поінформувала, що цьогоріч парламент має намір відзначити одразу двох педагогів – працівників закладів дошкільної, загальної середньої, професійної і позашкільної освіти. Що ж до обласної премії імені Йосипа Гошовського, то цією нагородою щороку відзначають 5-ох педагогів за досягнення в управлінні закладами освіти, впровадження передового досвіду та нових технологій, професійне виховання і навчання молоді, за організацію позашкільної та дошкільної роботи. За час запровадження обласної премії з 2008 року її отримали понад 60 волинських освітян.

Під час обговорення кандидатур на здобуття премії Верховної Ради України було запропоновано рекомендувати вчителя інформатики Горохівського ліцею № 1 імені І. Я. Франка Валерія Кулая та директорку Затурцівської спеціальної школи Ларису Лопухович. Заступниця начальника управління освіти і науки ОВА Тетяна Соломіна зауважила, що названі педагоги цілковито заслуговують на відзначення однією з найпрестижніших державних нагород у галузі освіти. Зокрема, Валерій Слав’янович на початку пандемії ковіду став автором і розробником смарт-школи – універсальної платформи для дистанційного навчання, якою послуговувалися практично усі школи області. Це сталося задовго до запровадження загальнодержавної онлайн-школи. Депутатка обласної ради Валентина Магурчак додала, що давно знайома з педагогом, оскільки у нього навчалася і вона сама, і її діти. Вона підтвердила бездоганні фахові та особистісні чесноти Валерія Кулая. Члени комісії також погодилися з високою оцінкою управлінських та організаційних якостей директорки Затурцівської спецшколи Лариси Лопухович, відмітивши суттєве зміцнення матеріально-технічного забезпечення установи, педагогічну та соціально-корекційну складові освітнього процесу, а також зусилля керівниці в організації лікування та оздоровлення вихованців спецшколи.

Шляхом голосування члени освітянської комісії також визначили і претендентів на нагородження обласною премією імені Йосипа Гошовського. Серед обраних кандидатур: Юлія Степанюк – директорка Зимненського опорного ліцею, Оксана Поплавська – вчителька математики Мар’янівського ліцею, Сергій Скороход – директор Луцького ліцею № 18, Тетяна Горбачук – вчителька біології Воютинського ліцею Торчинської селищної ради та Надія Стасюк – директорка Турійського ліцею. Рекомендовані профільною комісією кандидатури на здобуття обох премій пройдуть остаточне погодження сесією обласної ради.

Під час розгляду питання щодо керівника Княгининівського ліцею Ольга Омелько передала повноваження голови комісії своєму заступнику – Михайлові Скопюку, вона також не брала участі в голосуванні як зацікавлена особа. Начальниця відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Олена Кузьменко поінформувала членів комісії, що у червні від т.в.о. директора Княгининівського ліцею Євгена Возняка надійшла заява про звільнення його із займаної посади. Відтак, до призначення керівника цього комунального освітнього закладу на конкурсних засадах, вона запропонували призначити тимчасово виконуючою обов’язки директора ліцею призначити депутатку обласної ради, заступницю керівника обласного еколого-натуралістичного центру Ольгу Омелько. Члени комісії пропозицію підтримали одноголосно.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*