офіційний сайт

ВИЩЕ, ШВИДШЕ, СИЛЬНІШЕ: НА ВОЛИНІ ЗМАГАЮТЬСЯ ГРОМАДИ

Упродовж двох днів триватиме обласний фестиваль фізичної культури і спорту серед міських, селищних і сільських громад. Зі спортивною подією учасників привітав голова Волиньради Григорій Недопад.

Цьогоріч масштабні спортивні змагання приймає Володимирська громада, захід приурочили до Дня фізичної культури і спорту. Організатором фестивалю традиційно виступає обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Його керівник Олександр Хриплюк, розповів, що теперішній фестиваль зібрав понад пів тисячі учасників. 26 команд змагатимуться у 10 видах: парковий волейбол, риболовний спорт, боча, дартс, естафета «Тато, мама, я – спортивна сім’я», гирьовий спорт, перетягування линви, козацькі розваги, шашки та футбол.

З нагоди відкриття фестивалю та Дня фізичної культури і спорту до учасників звернувся голова обласної ради Григорій Недопад: «Вітаю Волинь спортивну! Пишаюся, що рівень залученості волинян усіх вікових категорій до найрізноманітніших видів спорту як професійного, так і любительського в нашій області дуже високий. І ця кількість трансформована у якість, що підтверджено численними всеукраїнськими та міжнародними змаганнями. Війна завадила провести всеукраїнську спартакіаду у 2022-му, але, думаю, цього року такий шанс буде. Наприкінці вересня очікуємо візиту Міністра молоді та спорту України, який, сподіваюся, вирішить це питання. Сьогодні ж бажаю видовищної, азартної та переможної боротьби».

Переможців фестивалю визначатимуть у 4 групах – серед міст та міських, селищних та сільських територіальних громад. Лідери отримають медалі в особистих заліках і кубки за призові місця у групах. Окрім того на призерів чекають цінні подарунки від спонсорів змагань та Асоціації футболу Волині.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*