офіційний сайт

«ВИНИЩУВАЧІ ЗЛА» – УКРПОШТА ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВУ МАРКУ

У церемонії погашення поштівки, приуроченої бойовим літакам-винищувачам F-16, взяли участь голова Волиньради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт.

Чергову «воєнну» марку Укрпошта присвятила українським повітряникам і презентувала напередодні Дня Повітряних Сил. Автор поштового випуску “Винищувачі зла” Максим Паленко метафорично зобразив, як українська армія нищить символ “Імперії зла” – кремлівську вежу, стираючи її на тертці з вічками у вигляді винищувачів.

«Україна давно чекає на ці сучасні винищувачі, які допоможуть захистити і небо, і море, і наші мирні міста і села, а ще сприятимуть знищенню московитської імперії зла. А поки очікування все ще триває, ми, українці, будемо колекціонувати марки з F-16 і таким чином допомагати нашим оборонцям», – зазначив очільник Волинської дирекції АТ «Укрпошта» Іван Люсак. Він додав, що 16 грн з кожної поштівки буде спрямовано на придбання безпілотників для Збройних Сил України. На це Укрпошта планує залучити близько 10 мільйонів гривень.

Голова обласної ради Григорій Недопад зізнався, що як і більшість українців, з цікавістю і нетерпіння очікує на випуск кожної наступної марки. «Ми сподіваємося, що символізм, який втілився в реальність після погашення марки з російським військовим кораблем, матиме місце і тепер. І після сьогоднішньої презентації вже невдовзі у нашому небі з’явиться ескадрилья літаків F-16 і наша перемога стане ще ближчою. Слава Україні та її Збройним Силам», – сказав у своєму виступі голова Волиньради.

Тираж випуску “Винищувачі зла” склав 600 тисяч примірників. Вартість блоку з 4 марок – 156 грн. Традиційно марку укомплектували маркованим аркушем, художнім конвертом і листівкою.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*