офіційний сайт

ВИЙШЛА ДРУКОМ КНИГА ПАМ’ЯТІ ПРО ЛЮДИНУ-ЛЕГЕНДУ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ

У Волинській ДОУНБ ім.Олени Пчілки відбулась презентація видання «Галина Божик: талант любити людей, професію, Україну. Спомини, розповіді, публікації». У заході взяли участь перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук, заступник директора департаменту- начальник управління культури ОВА Валерій Дмитрук, начальник управління культури, молоді спорту та туризму Ковельської міської ради Андрій Мигуля, знані письменники та бібліотекарі області.

Модерувала захід відома українська письменниця, заслужена вчителька України Ніна Горик, яка стала редакторкою-упорядницею видання. Вона розповіла, що книга присвячена пам’яті заслуженого працівника культури України Галини Михайлівни Божик (1956–2022), котра залишила помітний слід в історії культури й просвітництва Ковельщини. «Понад тридцять років, перебуваючи на посаді головного бібліотекаря району, вона багато зробила для розвитку й осучаснення бібліотек та піднесення їхнього авторитету. Окремий розділ висвітлює родинні витоки Галини Божик. В книзі зібрані спомини й розповіді представників влади, громадських діячів, керівників культурно-мистецьких установ і колективів, бібліотечних працівників, численних митців, журналістів, читачів та близьких людей, вони розкривають постать Галини Михайлівни як людини великого серця, багатогранної діяльності, високих ідеалів», – розповіла Ніна Горик.

Ідея написання книги належить Ользі Бичковській, бібліотекарю Ковельської ЦРБ, колезі та сподвижниці Галини Божик. «Наша книга і наша сьогоднішня зустріч – квіти у вінок пам’яті Галини Михайлівни, яка творила навколо себе простір освіченості, любові та краси», – звернулась вона до присутніх.

Під час презентації, що одночасно була і теплою зустріччю бібліотечної родини і реквіємом пам’яті хорошої людини і фахівця, щемливими спогадами ділись колеги та друзі.

Сповнені особливої поваги та вдячності слова сказав і перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, який працюючи на керівних посадах у Ковельському районі, особисто знав Галину Божик. «Вона була авторитетною людиною, з якою радились та до якої дослухались і ми як представники влади. Її поради та бачення не аби як знадобились нам в умовах децентралізаційних процесів, коли йшлося про збереження бібліотечної мережі району, наповнення фондів книгозбірень. Галина Михайлівна була непересічною особистістю, яка уміла сказати саме ті слова, які завжди знаходили відгук і підтримку, наділена тонким естетичним смаком та особливим даром випромінювати світло і творити добро», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*