офіційний сайт

ВИЙШЛА ДРУКОМ ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ВИПУСКНИКІВ ЛЕСИНОГО ВИШУ

Сьогодні у ВНУ відбулась презентація першого довідково-біографічного інформаційно-іміджевого видання «Золотий фонд Університету імені Лесі Українки: енциклопедія випускників», яка побачила світ у рамках проєкту «Літопис Університету імені Лесі Українки: від А до Я». Почесним гостем заходу став один із випускників вишу, голова Волиньради Григорій Недопад.

На сторінках енциклопедії уміщено інформацію про кращих випускників, які реалізували себе як професіонали в різних сферах суспільного життя: влада, бізнес, наука, освіта, культура, журналістика, спорт, а також про тих, чиї імена назавжди залишаться обличчям нашої історії – учасників Революції Гідності та АТО / ООС із числа студентів, випускників і викладачів вишу. Основою цього видання стали життєписи, надані випускниками, інформація на основі свідчень їх родин, колективів факультетів, з архіву і відділу кадрів університету.

Ректор ВНУ ім. Лесі Українки Анатолій Цьось зауважив, що кожен заклад вищої освіти славиться в першу чергу своїми успішними випускниками, які є візитівкою університету. «Професійна діяльність наших випускників – це найкраща реклама для підтвердження високого рівня освітніх послуг у виші. Вони є прикладом для наслідування нинішнім нашим студентам. Ця книга стане цікавою не лише для громадськості, студентів, викладачів, випускників, а й для усіх, хто цікавиться минулим і сучасним славетного Лесиного вишу», – зауважив він.

З поміж майже трьох сотень випускників, історії успіху яких представлені у першому виданні, є й голова обласної ради Григорій Недопад. Він зазначив, що усіх героїв цього видання найперше об’єднує молодість, проведена в рідному університеті та готовність сприяти розвитку своєї alma mater. «Мої найкращі юнацькі роки пройшли саме в стінах цього університету, потім була друга, третя вища освіти, аспірантура, але найкраще запам’ятались саме перші студентські роки. Я прийшов сюди у 17, з великою кількістю ідей та намірів. Закінчивши географічний факультет з червоним дипломом, я вже був сформованою особистістю із чітко окресленими планами робити щось корисне для своєї родини, для свого краю і для держави, у якій живу і на благо якої працюю. Всім нам зичу спільної перемоги над ворогом. Переконаний, що значний внесок у цю перемогу зробить і наш багатотисячний загін випускників: на полі бою, на інформаційному та гуманітарному фронтах», – підкреслив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*