офіційний сайт

«ВСТАНЕ УКРАЇНА. І РОЗВІЄ ТЬМУ НЕВОЛІ, СВІТ ПРАВДИ ЗАСВІТИТЬ»: ВОЛИНЯНИ ВШАНУВАЛИ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОРОКА

9 березня виповнюється 209 років від дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця та громадського діяча Тараса Шевченка. Для багатьох поколінь наших співвітчизників він став символом свободи та боротьби за незалежність, а сьогодні його пророчі слова особливо надихають українців.

«Перемагаємо з Тарасом Шевченком», – так називається благодійна акція на підтримку Збройних Сил України, яку влаштували біля пам’ятника Кобзареві в обласному центрі. Крім того, за традицією тут уже вдесяте відбувся громадський мистецький захід «Прийди зі своїм «Кобзарем». Зі своїми примірниками найпопулярнішого видання прийшли понад 60 учасників.

У пошануванні духовного батька нації взяв участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, заступниця очільника ОВА Вікторія Левчук, секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, студентська та учнівська молодь, творча інтелігенція краю та представники громадськості.

«Тарас Шевченко нам нагадує, що війна з москалем триває не 9 років. Вона триває більше двох століть. Ми повинні про це пам’ятати», – підкреслив голова Луцької міської організації Спілки воїнів АТО Олег Кобилинський, звертаючись до учасників дійства.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Тараса Шевченка та українських Героїв, які захищаючи нашу батьківщину віддали за неї життя, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві та спільно виконали Гімн.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*