офіційний сайт

ВШАНОВУЄМО ЛЮДЕЙ ДОБРОЇ ВОЛІ

14 березня відзначається День українського добровольця.

З метою пошанування пам’яті та героїзму захисників незалежності, суверенності та цілісності держави до стенду Героїв небесної сотні прийшли військовослужбовці, добробатівці, громадські активісти та місцеві урядники. Обласну раду представляв голова Григорій Недопад. Присутні поклали квіти і хвилиною мовчання віддали шану загиблим.

Сучасний український добровольчий рух веде відлік з 2014 року, коли перші пів тисячі бійців-добровольців Самооборони Майдану самоорганізувалися у перший добровольчий батальйон та вирушили на східний фронт. Загалом у боях 2014–2015 років російсько-української війни брали участь майже 40 добробатів.

Безпрецедентно масштабний добровольчий рух став відповіддю і на широкомасштабне вторгнення. Сотні тисяч українців добровільно вступили до лав Збройних Сил України та територіальної оборони. Десятки тисяч для цього повернулися з-за кордону. Сьогодні добровольцем став увесь український народ: і ті, хто взяв до рук зброю, і ті, хто всіляко допомагає силам оборони. І ця готовність добровільно стати на захист країни і є вирішальною запорукою перемоги.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*