офіційний сайт

«ВОЇНИ СВІТЛА. ВОЇНИ ДОБРА»: УКРПОШТА ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВУ МАРКУ

Укрпошта ввела в обіг поштовий блок «Воїни світла. Воїни добра», присвячений працівникам спеціальних служб, які самовіддано ліквідовують наслідки російських ракетних атак, відновлюють зруйновану інфраструктуру міст і сіл, забезпечуючи українців базовими послугами.

Поштовий блок складається із п’яти марок: «Дорожники», «Зв’язківці», «Енергетики», «Водопостачальники» та «Газовики».

У презентації та спецпогашенні поштівок взяли участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, заступниця начальника ОВА Вікторія Левчук та представники комунальних служб області.

Керівник Волинської дирекції Укрпошти Іван Люсак зауважив, що першим поштовим випуском Укрпошти 2023 року стали марки, що вшановують надзвичайників, які попри небезпеку та ризики для власного життя повертають у наші оселі світло і тепло, ремонтують кілометри доріг та автошляхів, дають можливість тримати зв’язок з рідними.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук висловив вдячність працівникам Укрпошти та представникам комунальних служб, які роблять свій внесок в українську перемогу від імені голови Волиньради Григорія Недопада та депутатського корпусу.

«Усі ті марки, які ви випускаєте в час війни, також наближають перемогу, як і усі служби, що забезпечують роботу критичної інфраструктури. Після нашої перемоги минатимуть роки, а усі ці марки будуть свідками історії. Розглядаючи їх, ми зможемо розповідати нашим нащадкам про перебіг українсько-російської війни. Сьогоднішня марка-посвята – це наша вдячність фахівцям різних сфер за титанічні зусилля з відновлення життєво важливих послуг і благ, це теж послаблення ворога і його цілей», – наголосив він.

Поштовий блок «Воїни світла. Воїна добра» виконано в темно-синіх кольорах, він має особливі акценти – вогники світла, які перемагають темряву. Кожна з ілюстрацій відображає процес роботи українських комунальників.

Тираж блоку – 300 тис. примірників. Волинь отримала 2,5 тисячі із них. Вартість – 90 грн.

Поштовий блок та конверти можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині Укрпошти.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*