офіційний сайт

ВОЇНАМ КНЯЗІВСЬКОЇ БРИГАДИ ПРЯМУЮТЬ ПОДАРУНКИ ВІД ВОЛИНЬРАДИ

Про це з нагоди Дня незалежності України подбали керівництво обласної ради та маленькі волиняни.

За зверненням командира військової частини, підполковника Олексія Трубнікова 15 героїчних воїнів 14-ї окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого з числа офіцерського і сержантського складу отримають пам’ятні відзнаки. «У співпраці з благодійниками ми підготували для наших захисників пам’ятні монети «Народжений в Україні», які викарбувані до визначної дати – Дня незалежності України. Усе це – задля пошанування наших Героїв – бійців, які гідно та сумлінно виконують свій військовий обов’язок у найскладніші для держави часи і демонструють особисті зразки мужності та відваги на передовій», – зазначив голова Волиньради Григорій Недопад.

Окрім цінних подарунків на Харківський напрямок, де нині дислокується князівська бригада, для командування та усіх бійців військової частини, прямує й вітальна адреса за підписом голови обласної ради, а також патріотичні малюнки, які підготували і передали воїнам вихованці Затурцівської спеціальної школи. Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення і дотепер малеча перебуває у Люблінському воєводстві Польщі, під опікою Фундації Честь Допомоги Дітям, яке очолює великий друг Волині, меценат і благодійник Пйотр Зигарскі.

«Дивлячись на ці малюнки, переконуєшся, що наші дітки, які проживають у гарних і комфортних умовах, все ж не полишають надії повернутись у мирну і квітучу Україну, яку вони зобразили на своїх малюнках. Малеча доповнила свої роботи й словами вдячності та підтримки нашим воїнам. Нехай ці подарунки хоч трішки зігріють душі оборонців у ці святкові дні та допоможуть їм відчути нашу глибоку шану і повагу», – підкреслив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*