офіційний сайт

ВОВЧИК, ДИКИЙ, КОЗАК І МАРІЧКА: ЩЕ 4 АВТО ПРЯМУЮТЬ ДО ОБОРОНЦІВ

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з Рожищенською Самообороною, ГО «Волинський Центр Протидії Корупції», польським самоврядуванням та українськими волонтерами у Польщі передали на передову чергову партію автомобілів.

«Авто різного призначення – це те, у чому на передовій є постійна і першочергова потреба. Попит великий, а от пропозицій – усе менше. Тому Волиньрада звернулася з клопотанням щодо автотранспорту до п’яти воєводств Польщі, з якими у нас партнерські стосунки. Першим відгукнулося Мазовецьке воєводство, надавши допомогу трьома автомобілями», – розповів Григорій Недопад.

Їх на користь ЗСУ передала станція швидкої допомоги міста Сельдце SPZOZ “RM-MEDITRANS”. Skoda Octavia слугувала адміністрації, а два Mersedes-Benz використовувалися як карети швидкої, тож цілковито пристосовані для медичних потреб. На знак вдячності представникам польської влади волонтери передали символічний «шматок війни» – уламок бомби, розфарбований дівчинкою, рідні якої постраждали від ракетного удару по одному з міст України.

Четверте авто, завдяки донатам українців та поляків, придбав волинянин Андрій Максімов. Він давно мешкає і працює у Польщі, а з початком великої війни заснував волонтерський центр «Разом – ми сила» і невтомно допомагає співвітчизникам. Саме Андрій разом з однодумцями відремонтували, пофарбували та додатково обладнали усі 4 автомобілі. На них встановили лебідки, камери нічного бачення, аби пересуватися вночі з вимкненими фарами, перетворювачі електроенергії та ін.

Крім того, враховуючи особливості підрозділу, якому призначається, кожна машина отримала персональне ім’я: «ВОВЧИК», «ДИКИЙ», «КОЗАК» і «МАРІЧКА». Тож три медавтомобілі для евакуації поранених з поля бою до стабілізаційних пунктів доправлять батальйону «Вовки Да Вінчі» 67-ої ОМБр, холодноярівцям 93-ої окремої бригада та морським піхотинцям 35-ої. А от легковик слугуватиме аеророзвідникам волинської «сотки», – про це розповіла волонтерка Марія Розік. Вона також додала, що учасниці ще однієї української громадської організації в Польщі «Відвага без кордонів» виготовили для авто маскувальні сітки. Крім того автомобілі завантажили антисептиками та виробами медичного призначення.

Григорій Недопад подякував волонтерам та громадським активістам, а також польським партнерам за ефективну взаємодію у підтримці українських воїнів. Він також відзначив подяками Волиньради маршалка Мазовецького воєводства Адама Струзіка, керівників компанії GP Truck Trading Гжегожа і Агнешку Кадзел та волотнера-волинянина у Польщі Андрія Максімова.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*