офіційний сайт

ВОЛИНЯНИ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ

15 лютого в Україні – день пам’яті про полеглих учасників бойових дій на територіях інших держав та річниця виведення військ з Афганістану.

З цієї нагоди в обласному центрі відбувся мітинг-реквієм на знак пам’яті про загиблих учасників бойових дій на території інших держав та бійців, полеглих у російсько-українській війні.

На меморіалі «Вічна Слава», поблизу пам’ятника загиблим воїнам-афганцям зібрались ветерани війни в Афганістані, громадськість, а також представники влади області та міста. Вклонитись пам’яті загиблих прийшов перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Опісля хвилини мовчання, слово взяв голова обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович. Він наголосив, що у перші дні повномасштабного вторгнення росії саме ветерани Афганістану одними із перших стали на захист незалежності та територіальної цілісності України.

«До лав Збройних сил України вступили понад 400 воїнів-афганців. На жаль, 6 наших побратимів загинуло з початку війни, 15 отримали важкі поранення, двоє зникли безвісти. Загинули 12 дітей ветеранів Афганістану, ми маємо уже й загиблих наших онуків, – із сумом сказав він. – Однак тішить те, що ми живемо недаремно, займаємось патріотичним вихованням своїх дітей, ми виховували молоде покоління у спорткомплексах, проводили чемпіонати з різних видів спорту, загартовуючи їх тіло і дух, міць та любов до Батьківщини. Ми також займаємось і волонтерством. Триває народна війна, маємо підтримувати один одного. І я гордий тим, що ветерани Афганістану не осторонь цієї боротьби».

На завершення учасники мітингу-реквієму поклали до підніжжя монументу воїнам-афганцям квіти та запалали лампадки на знак пам’яті про побратимів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*