офіційний сайт

ВОЛИНЯНИ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

В урочистій церемонії підняття Державного прапора взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, заступники голови Юрій Поліщук і Григорій Пустовіт, виконавчий апарат Волиньради, а також військові, активісти, громадськість та представники виконавчих органів влади.

Церемонія розпочалася із загальнонаціональної хвилини мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації та усіх, хто поклав життя заради незалежності держави.

«Синьо-жовтий стяг – це символом нашої єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Наш національний прапор є символом усіх, хто цінує вільне життя. Наш прапор є всюди – від передової, де наші воїни б’ють ворога, до столиць на всіх континентах і означає всюди одне – незалежність нашої України.Непокірний вітрам і ворожій агресії він майорить над древнім Луцьком, Києвом, Миколаєвом, Херсоном, Запоріжжям, Харковом, Львовом, Ужгородом, над всіма містами та селами України. Віримо, що невдовзі наш стяг розправить вільні крила над Луганськом, Донецьком і Сімферополем», – висловив упевненість Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*