офіційний сайт

ВОЛИНЯНИ – ОБОРОНЦЯМ ЗАПОРІЗЬКОГО НАПРЯМКУ

Черговий вантаж на передову споряджено завдяки тісній співпраці Волиньради, благодійного фонду «Софія-Шанс» та нідерландських партнерів – Клубу Ротарі з міста Апелдорн.

Допомога призначається підрозділу сил оборони, який виконує бойові завдання на одному з найгарячіших напрямків фронту. У військовій частині несуть службу близько тисячі волинян, а командир – родом з Маневиччини. На запит військових доставлено два квадрокоптери Mavik-3 Pro та автомобіль підвищеної прохідності Volvo-X 90.

Окрім того, вантаж доповнили медикаментами, засобами гігієни, продуктами тривалого зберігання, смаколиками. Вже вкотре різноманітну м’ясну продукцію власного виробництва передав воїнам і підприємець Олександр Мігальчук.

Доправили усе це на лінію фронту депутат обласної ради Юрій Харченко, радник голови Володимир Кец та член правління БФ «Софія-Шанс» Ярослав Костюк. Вони розповіли, що попри напруженість боїв та інтенсивні артобстріли з боку окупантів, українські захисники зберігають міцний бойовий дух і високу мотивацію. А ще, кажуть, воїнів дуже потішили і розчулили малюнки, які передали волинські дітлахи. Це – найперше, що серед вантажу розглядали оборонці і, навіть, знайшли знайомих серед малих художників.

На знак вдячності воїни традиційно передали землякам прапор з мотиваційними написами та своїми автографами.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*