офіційний сайт

ВОЛИНСЬКИМ РЯТУВАЛЬНИКАМ ДОПРАВИЛИ СПОРЯДЖЕННЯ І ОДЯГ

Голова Волиньради Григорій Недопад спільно із співзасновниками благодійного фонду «Турбота PRO» Андрієм Ковальчуком та Луїзою Кірімовою передали гуманітарну допомогу із Німеччини для потреб Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.

За сприяння бургомістра німецького міста Реда-Віденбрюк Тео Меттенборга та місцевого жителя, волонтера Едуарда Езау волинським надзвичайникам передали 130 комплектів рятувальних костюмів (каски, пожежне взуття), 2 потужні помпи для викачування великих об’ємів води, шланги, пневмоподушки, ремені безпеки, пожежні сокири та інше спеціальне спорядження.

Начальник ГУ ДСНС в області Володимир Грушовінчук розповів, що в області несуть службу понад 900 рятувальників. «Це дуже доречна допомога для нас, адже при ліквідації надзвичайних ситуацій бойовий одяг швидко зношується та потребує постійного оновлення. Привезене сьогодні спорядження буде використовуватись нашими співробітниками у повсякденній роботі, адже йдеться про порятунок людських життів», – зазначив він.

Співзасновник БФ «Турбота PRO» Андрій Ковальчук розповів, що це не перший транш допомоги волинським рятувальникам від європейських партнерів фонду, раніше на запит відгукнулись також французи. «Воїнами сьогодні ми можемо називати не лише наших захисників, а й рятувальників. Вони працюють на своєму надважливому фронті, іноді не маючи елементарного. Тому ми й надалі взаємодіятимемо з нашими іноземними партнерами, аби забезпечення наших рятувальників було на європейському рівні», – наголосив він.

Голова обласної ради Григорій Недопад висловив вдячність бургомістру та волонтерській спільноті німецького міста Реда-Віденбрюк за вкрай потрібну сьогодні допомогу для України.

«Наші німецькі друзі розуміють наші потреби. Окрім захисного спорядження для рятувальників ними також було доправлене медичне обладнання для карет швидкої допомоги та антисептичні засоби для медичних закладів області. Ми зацікавлені у такій допомозі та в майбутньому плануємо підписати меморандум про співпрацю із керівництвом міста Реда-Віденбрюк, аби ця взаємодія й надалі була ефективною», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*