офіційний сайт

ВОЛИНСЬКИЙ ОСЕРЕДОК НОКУ ВІДЗВІТУВАВ ЗА 2023 РІК

Очільник обласного відділення Національного Олімпійського комітету Григорій Недопад та два його заступники в цій організації – керівник Центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”, депутат Волиньради Віктор Галан-Влащук та директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для вісх» Олександр Хриплюк взяли участь у підсумковому семінарі суб’єктів олімпійського руху НОК України.

Мета зібрання олімпійської спільноти – підбиття щорічних підсумків, обговорення нагальних питань розвитку олімпійського руху, визначення основних завдань в діяльності НОК України в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення країни, обмін досвідом, планування майбутньої роботи та підготовка до участі національних команд у IV зимових юнацьких Олімпійських іграх в Канвондо (Республіка Корея) та Іграх ХХХІІІ Олімпіади у Парижі (2024 рік).

Голова відділення НОК у Волинській області Григорій Недопад ділився з колегами інноваційним досвідом проведення заходів та проєктів. Посередництвом відеопрезентації він, зокрема, ознайомив учасників семінару з методикою проведення Всеукраїнського олімпійського уроку в рамках Європейського тижня спорту. «Цьогоріч Волинь удостоїлася честі і відповідальності дати старт Європейському тижню спорту в Україні. Тож, від імені волинян дякую за довіру. Волинь не належить ні до заможних, ні до багатолюдних регіонів (в області трохи більше 1 мільйона населення). Але, на наш погляд, це не завада для лідерства. В тому числі й у намаганнях розвивати масовий і професійний спорт та половину з існуючих олімпійських видів. Ця галузь у нас – в пріоритеті, бо йдеться про загартування тіла і духу майбутнього нації. У цьому твердженні – жодного пафосу, тільки об’єктивна реальність: адже третина населення нашого регіону – це діти. В області – 28 комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких залучено понад 8 тисяч дітей і молоді. Усі наші спортивні масові заходи велелюдні. Так, Європейський тиждень спорту на оновленому стадіоні «Олімп» у Володимирі одночасно зібрав близько тисячі учасників, які демонстрували показові виступи з півтора десятків видів спорту. Стільки ж малих і дорослих взяли участь в Олімпійському уроці, який відбувся на базі нашого обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні», – розповів Григорій Недопад.

Досвідом співпраці з місцевою владою, меценатами та благодійниками щодо залучення фінансування та підтримки діяльності регіонального відділення НОК України у Волинській області поділився і перший заступник голови Волинського осередку НОКУ Віктор Галан-Влащук. «Навіть у час війни, залучаючи усі можливі джерела, в області не припинили примножувати спортивну інфраструктуру. Вона розвивається у найменших наших громадах, і попит зростає. Саме тому маємо багатого амбітних планів на післявоєнний період», – запевнив він.

Учасники семінару також взяли участь у щорічній церемонії нагородження «Лауреати спортивного року 2023» та відвідали кілька спортивних подій.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*